Апарати для ультразвукового чищення особи
Ультразвукова чистка шкіри обличчя
Це апаратна процедура з очищення шкіри від надлишків шкірного сала і забруднень, видалення ороговілих клітин епідермісу та усунення комедонов.
У порівнянні з іншими методами чищення особи (механічної, вакуумної) УЗ-пілінг володіє меншою глибиною впливу, але є абсолютно безболісним, не дратує, не травмує шкіру.
До достоїнств УЗ-чищення слід віднести і її універсальність - вона може застосовуватися навіть на самій чутливій шкірі, незалежно від її типу.
Механізм дії
Очищаючу дію засноване високочастотних коливань – ультразвукові хвилі, випромінювані спеціальної металевою пластиною («лопаткою»), надають змінний акустичний тиск на рідку середу, нанесену на шкіру, в ній виникають «мікроструі», що ослаблюють зв'язки між отмирающими роговими клітками, розташованими на поверхні шкіри, забезпечуючи їх легке видалення.
(Всупереч поширеній думці, «кавітаційних» дія ультразвуку при цій процедурі не проявляється, оскільки інтенсивність у всіх УЗ-апаратів в режимі УЗ-чищення не перевищує 0,1-0,2 Вт/см2, а кавітаційний ефект починає виникати при 3 Вт/см2. Не слід плутати ультразвукову «лопатку» з ультразвуковим скальпелем.)
Крім безпосередньо очищаючого дії, ультразвукові хвилі роблять і інші ефекти, характерні для ультразвукової терапії: виконують «мікромасаж» і зволоження шкіри, активізує окислювально-відновні процеси в ній, сприяють виробленню еластину і колагену, прискорюють регенерацію (оновлення) шкірних покривів.
Техніка проведення процедури
- Перед початком ультразвукового пілінгу знімають макіяж, можливе проведення підготовчих процедур, наприклад, «холодного гідрування».
- інтенсивно зволожують Шкіру або наносять гель (оскільки очищаючу дію можливо тільки в рідкому середовищі) і косметолог здійснює руху ультразвукової «лопаткою» по шкірі, розташовуючи робочу частину інструменту під кутом 35-45° до шкіри.
- Завершується процедура легким масажем. Можливе застосування різних кремів і масок.
- Середня тривалість процедури (включаючи підготовчо-заключні стадії) – 40-90 хвилин (з них - безпосередньо вплив ультразвуком - близько 15 хвилин).
- Процедура може проводитися настільки часто, наскільки це необхідно.
Можливі ускладнення
Локальні «опіки» від впливу ультразвукового випромінювача можливі тільки при порушенні технології проведення процедури і несправності приладу.
Очікуваний результат
- зменшення наявних локальних запальних явищ;
- поліпшення кольору шкіри
- підвищення її еластичності;
- очищення пір.
Показання
- комедони (чорні точки);
- тьмяний колір обличчя;
- набряки і локальні запалення;
- підвищена жирність шкіри;
- вугрова хвороба;
- себорея;
- розширені і закупорені пори;
- в'яне шкіра;
- знижений тургор і тонус шкіри.
Протипоказання
- вугрова хвороба в стадії загострення;
- вагітність;
- прояви шкірних захворювань у місцях впливу;
- пухлини;
- після імплантації «золотих ниток»;
- інфекційні захворювання в гострій формі;
- пошкодження шкірних покривів у місцях впливу;
- тяжкі форми гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця;
- аритмії (порушення серцевого ритму), що носять нападоподібний характер (пароксизмальна тахікардія, миготлива аритмія, групова екстрасистолія)
- недостатність кровообігу понад II Б ступеня
- гострий тромбофлебіт;
- тяжкі ендокринні захворювання;
- підвищена температура;
- бронхіальна астма;
- епілепсія;
- невралгія, параліч лицьового нерва;
- порушення шкірної чутливості в зоні впливу.
- Також більшість апаратів для УЗ чищення мають функцію фонофорезу
-
Що таке ультразвуковий фонофорез в косметології?
Фонофорез, введення в глибокі шари шкіри мезотерапевтичного препарату, сироваток, гелю з гіалуронової кислотою, без пошкодження епідермального і дермального шару, з допомогою ультразвукового введення. Ультразвукові хвилі, що проходять через тканини, проштовхують (вводять) препарат, раніше нанесений на шкіру косметологічної пензлем.
Що таке ультразвук і ультразвукова терапія?
Ультразвукова терапія, є неивазивной, контактної процедурою. Процедура ультразвукової терапії, є безболісною, лікувальний ефект полягає в проходженні ультразвукових коливань через шкірно, виділяючи невелике тепло, і відчутні вібрації в тканинах. Для проходження ультразвукових хвиль, необхідна рідка середовище - гель, крем, мазь, т. е провідник звукових хвиль. Звукова хвиля, визначається глибиною проникнення, і поділяється за типом, частоті в МГц. Частоту МГц, підбираємо по зоні лікування, якщо це обличчя, шия, декольте вибирається параметр в 3 МГц, якщо працюємо по тілу 1 МГц. Чим більше МГц, тим менше глибина впливу, чим менше частота, тим глибше ми впливаємо. Процедури по тілу проводимо тільки на 1 МГц, це руки, стегна, сідниці і живіт.
Ультразвуковий фонофорез прийшов до нас в косметологію, з медицини – фізіотерапії, і зайняв перше місце в косметології.
Застосування ультразвукового фонофорезу в косметології
Фонофорез успішно застосовується в косметології, особливо показаний тим клієнтам салону краси, хто не готовий до ін'єкційним методами введення препарату, наприклад:
- мезотерапія особи;
- біоревіталізація;
- редермализация;
- озонотерапія;
-плазмоліфтінг.Ми можемо успішно замінити, всі ці інвазивні процедури на косметологічний фонофорез, це не боляче, немає реабілітаційного періоду, після процедури шкіра сяє, виглядає молодше, поліпшуються метаболічні процеси.
Показання до фонофорезу
Показань до проведення ультразвукового фонофорезу дуже багато, перерахуємо лише основні в косметології і дерматології:
- ультразвукове омолодження шкіри
- ультразвуковий ліфтинг
- старіння шкіри
- фонофорез при сухій шкірі
- себорея шкіри
- зволоження шкіри (тривалий ефект)
- лікування проблемної шкіри
- шкіра з акне і запаленнями (навіть у період загострення)
- шкіра при купероз (судинні зірочки)
- набряклість
- відбілювання шкіри
- пігментація
- гіперпігментація
- меланодермії
- хлоазмаПеред проведенням процедури ультразвукового введення (фонофорез) препарату і сироваток, ми повинні визначитися з типом шкіри і які у Вас свідчення. Правильний підбір препарату для введення, запорука успіху косметологічної процедури.
Переваги ультразвукового фонофорезу
За ультразвуковому фонофорезі, ми не тільки отримуємо введення препарату в епідермально-дермальні шари, але і отримуємо ультразвуковий масаж шкіри, як? Все дуже просто ультразвукова головка є випромінювачем ультразвуку, а ультразвукові хвилі продукуються п'єзоелементом, які стимулюють клітини шкіри. В одну секунду ми отримуємо один мільйон коливальних імпульсів, які сприятливо впливають не тільки на шкіру, але і на всі тканини в області впливу ультразвуку. Якщо Ви прийшли до косметолога, і у Вас болить голова, вона обов'язково перестане боліти, зніметься спазм, розслабляться м'язи, і найголовніше ми отримаємо омолодження шкіри.
Ультразвукова терапія це механічна енергія, в тканинах шкіри вона виразно перейде в теплову енергію, при цьому фізичному факторі, ми отримаємо посилений ефект і:
- поліпшення метаболічних процесів
- біохімічний ефект
- окисно-відновні процеси в тканинах
- насичення шкіри киснем
- поліпшення роботи капілярів
- еластичність сполучної тканини
- клітинний метоболизм
- лімфодренажний ефект
- протизапальний ефектПроведення процедури фонофорезу в салоні краси
найперше, це збір анамнезу, Ваші скарги дуже важливі в роботі косметолога, адже правильний підбір сироватки, і налаштування параметрів ультразвукового апарату, це головний аспект результату від фонофорезу.
Як і будь-яка косметологічна процедура, має певний порядок маніпуляцій.
1. Очищення, за типом шкіри.
2. Масаж шкіри обличчя, шиї і декольте.
3. Проведення ексфоліації, ексфоліація може бути ензимна, кислотна або скраб гоммаж, залежно від типу шкіри, і свідчень.
4. Тонізація шкіри ватяними дисками з тоніком, в процедурі фонофорезу завжди використовуємо тонік з гіалуронової кислотою, або тонік з АХА кислотами.
5. Нанесення на шкіру, раніше підібраного препарату, сироватки або ампульованого коктейлю.
6. Проведення процедури ультразвукової терапії (фонофорез). Ультразвуковий фонофорез, це особливі налаштування апарату при фонофорезі, і відповідно показання до проведення процедури, і час фонофорезу залежить від кількості введеного препарату.
7. Не знімаючи залишки препарату, після проведення фонофореза, наносимо маску. Маску підбираємо так, що б вона була сумісна з ампульным препаратом, і не викликав алергічних реакцій. Маска може бути, гелевою, кремовою форми, або альгінатна маска, її ще називають гумовою або пластифікуючої.
8. Снимает маску и тонизируем кожу успокаивающим лосьоном, легкими массажными движениями, без применения ватных дисков.
9. Наносим крем по типу кожи и сезонности, в летний период, с SPF – 15, больший фактор применять не нужно, процедура не агрессивная, и отсутствует повреждающий кожи фактор.Ультразвуковая терапия – Механизмы воздействия:
Ультразвуковая терапия имеет, особые механизмы воздействия на биологические ткани, не только в косметологии, но и в классической медицине.
- Теплова дія – вібрація клітинних мембран, виділення теплової енергії та поглинання тканинами і структурами.
- Механічна дія – безпосередній контакт випромінювача насадки і шкіри клієнта, видавана ультразвукова хвиля утворює механічну дію на клітини шкіри.
- Люмінесцентне дію - на молекулярному рівні.
- Кавітаційних дію – перетворення повітряних каверн у порожнинах, і стимулювання гіподерми.
- Бактерицидну дію – вплив на оболонку мікроорганізмів і руйнування її, що призводить до відновлення уражених ділянок.
- Регулюючу дію – стабілізація РН шкіри, стабілізація кислотно-лужного балансу шкіри, клітин, тканин.
- Антигістамінну дію – розщеплення ферментом гистоминазой, зв'язок гістамінів.
Регуляторний вплив фізіологічних процесів.
- Протизапальну дію;
- Деполимеризующее дію ;
- Знеболюючу дію;
- Регенеративно-репаративну дію.