Мезороллер - незамінний помічник при боротьбі з віковими змінами шкіри.

Ні для кого не секрет, що вікові зміни шкіри, такі як зморшки, гусячі лапки, пігментація, зниження тургору - рано чи пізно,кассаются кожну жінку. І що ж робити якщо для уколів краси ще ніби рано, та й дорого, а робити щось потрібно.
Ось тоді проміньшім помічником стане мезороллер! Отже, як же це працює?
Наносячи препарат, будь то сироватка, крем, або вітамінний коктейль ми сподіваємося що він весь вбиратися шкірою і потрапляє туди куди потрібно, але на жаль – це не так! Проникність через шкірний бар'єр дуже мала і залежить від багатьох факторів, таких як гідроліпідний бар'єр, дисперсність речовини, температура і т. д. особлива проблема якщо має місце гіперкератоз ( потовщення рогового шару шкіри) із за чого клітини оновлюються погано і шкіра набагато гірше сприймає активні компоненти. Роль мезороллера в даному випадку – проткнути роговий шар шкіри, щоб донести активні компоненти в більш глибокі шари і збільшити площу всмоктування. Дослідження показали що поглинання речовини при використанні мезороллера зростає в 40 разів! Крім того, завдаючи мікротравми голочками мезороллера, ми стимулюємо власну вироблення колагенових і еластинових волокон і покращуємо мікроциркуляцію шкіри тим самим відразу покращуючи її тургор. Ось приклад шкіри в залежності від віку:
Як ми бачимо з віком кількість потрібних нам волокон знижується із за чого на шкірі утворюються як би провали..- зморшки. Щоб реально впливати на шкіру нам потрібно внести препарат як мінімум до базальної мембрани, зазвичай це рівень 0,5 мм ( ось чому рекомендується з нього починати домашню мезотерапію). На цей рівень відмінно проникне сироватка. Якщо ви берете мезороллер довжиною 1 мм то препарат повинен бути обов'язково стерильним в ампулах, так як проникає вже до кровоносних судинах стимулюючи выроботку фібробластів. Тому якщо ви робите мезотерапію вдома то голки повинні бути 0,5 мм для сироваток не стерильних та 0,75; 1 мм для стерильних препаратів. Катати мезороллер теж треба не аби як, а по масажних лініях.
Схема:
Особливості мезороллерной терапії
Переваги мезороллерной терапії
· відсутність негативних наслідків, за винятком індивідуальної непереносимості;
· короткий реабілітаційний період (сліди від уколів і гематоми проходять протягом години);
· підходить для будь-якого типу шкіри,
· поєднується з будь-якими методиками,
· має потужний стимулюючий вплив,
· безболісність, оскільки в епідермісі відсутні нервові закінчення,
· не потрібні анестетики,
· ефект навіть після перших процедур,
можливість використання для колаген-індукованої терапії з активними сироватками
Протипоказання
1. Місцеві:
· новоутворення на шкірі (родимки, кератоми, бородавки),
· гострі та хронічні захворювання шкіри (вугри, дерматози, екзема, псоріаз),
· герпес-вірусна інфекція,
· виражений купероз,
· порушення цілісності шкірного покриву (травми).
2. Загальні:
· вагітність,
· аутоімунні захворювання,
· злоякісні новоутворення (особливо в області впливу),
· гострі інфекції та хронічні захворювання в період загострення,
· цукровий діабет та порушення згортання крові,
· схильність до утворення келоїдних рубців,
· епілепсія,
· прийом антикоагулянтів і дезагреганти (препарати, що розріджують кров), а також фотосенсибилизирующих коштів (підвищують чутливість шкіри до дії ультрафіолетових променів).
.Формування курсу процедур з використанням мезороллера
Стандартний курс – 5-10 процедур з інтервалом 7-14 днів. При застосуванні ролера з короткими голками інтервал можна скорочувати. При колаген-індукованої терапії інтервал може бути збільшений до трьох тижнів.
Показання до мезороллерной терапії особи
· вікові проблеми (знижений тургор, пігментні плями, зморшки);
· нерівний рельєф шкіри (активні компоненти стимулюють лимфоток і кровообіг);
· тьмяний колір обличчя,
· постакне і застійні плями (стимуляція регенерації шкіри),
· як альтернатива лазерної шліфовки (при використанні довгих голок та стерильних препаратів).
Як проводиться мезороллерная терапія
Один мезороллер используется только для одного пациента. При этом инструмент обязательно нужно обрабатывать и дезинфицировать. Проводить процедуру нужно только в перчатках, соблюдая правила асептики и антисептики. Следующий этап – подбор иглы (для препаратов поверхностного использования – строго до 0,5 мм, длинные иглы используются только со стерильными препаратами). Очень важно соблюдать технику (работа в одном направлении, короткие движения без нажима), чтобы не повредить эпидермис и избегать области губ при работе с нестерильными препаратами.
Этапы проведения мезороллерной терапии лица с использованием поверхностных препаратов:
1. Дезинфекция мезороллера, в том числе нового.
2. Очищение кожи (пилинг, маска) и дезинфекция
3. Нанесение средства для терапии (по частям, чтобы препарат не подсох)
4. Прокатывание мезороллером (по вектору массажных линий и против вектора гравитационного птоза)
5. Повторное нанесение средства и прокатывание
6. Окклюзионная маска (коллагеновый лист или маска с гиалуроновой пропиткой/ гидролизатом коллагена), время экспозиции – 30 минут
7. Нанесення протизапального гелю або захисного крему з сонцезахисним фактором.
Обробка мезороллера після процедури включає промивання в проточній воді, замочування в хлоргекседине або спирті,
- Б'юті-індустрія не перестає дивувати різноманітністю косметики по догляду за тілом та обличчям. Особливо набирають популярності засоби для очищення шкіри. Однією з маловідомих, але ефективних новинок є ензимна пудра. Це зовсім не та пудра, що ми використовуємо в якості декоративної косметики, це очищає засіб для вмивання. Далі пояснимо більш докладно.
- Шугарінг – видалення волосяного покриву з тіла за допомогою цукрової пасти. Деякі сумніваються в ефективності цієї процедури і вважають її дуже болісною. Насправді, це не так. У шугарінга море переваг.